Notice: get_currentuserinfo is از رده خارج شده است از نگارش4.5.0! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده کنید. in /home/iphonebase/web/iphonebase.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 3853
حذف اکانت تلگرام دیلیت اکانت تلگرام Delete Account Telegram حذف اکانت موبوگرام
X
    Categories: آموزشیتلگرام

دیلیت اکانت تلگرام حذف اکانت تلگرام Delete Account Telegram

آموزش غیر فعال کردن و حذف اکانت تلگرام یا دیلیت اکانت تلگرام Deactivate Telegram Delete Account Telegram آموزش غیر فعال کردن و حذف اکانت تلگرام یا دیلیت اکانت تلگرام Deactivate Telegram Delete Account Telegram

آموزش غیر فعال کردن و حذف اکانت تلگرام یا دیلیت اکانت تلگرام Deactivate Telegram Delete Account Telegram

دیلیت اکانت تلگرام به صورت پیش فرض گزینه حذف اکانت در مسنجر تلگرام وجود ندارد برای پاک کردن حساب خود شما باید وارد سایت حذف اکانت و اقدام به پاک کردن حساب خود کنید برای دیلیت حساب خود در مسنجر با ما همراه شوید.توجه که با دیلیت کردن حساب خود تمام چت ها و گروه ها برای خود شما پاک می شود و به صورت کلی آنها دیلیت نخواهند شد.

پس قبل از اینکه شما اقدام به غییر فعال کردن حسابکنید باید آنها را پاک کنید. همچنین تمام چت های شما در برنامه پاک خواهد شد .

در صورتی که شما از برنامه LOGOUT کنید و مجدد وارد برنامه شوید هیچ چت یا گروهی پاک نخواهد شد برای وارد کردن رمز ارسال شده برای شما دقت کنید که باید رمز را با دقت وارد کنید یعنی عبارت A با a تفاوت دارد وا در صورتی که حروف با حرف بزرگ نوشته شده اند باید حتما با حرف بزرگ وارد کنید.

رایزر کارت گرافیک

در صورتی که چندین بار پشت سر هم شما شماره خود را وارد کنید.  کد ارسالی را به اشتباه وارد کنید چند ساعت شماره مورد نظر بلاک می شود و برای انجام دوبار کار شما باید چند ساعت صبر کرده و مجدد این کار را انجام دهید. بهتر است کد ارسال شده را کپی کنید و در کادر مورد نظر وارد کنید تا دچار مشکل نشوید.

حذف اکانت تلگرام تصویری

حذف اکانت تلگرام به صورت ساده و تصویری. Telegram– تلگرام جزء قدرتمند ترین برنامه های چت و پیام رسان برای تمامی سیستم عامل ها از جلمه اندروید، iOS، ویندوز فون و ویندوز است که با تمرکز بر روی دو فاکتور سرعت و امنیت بالا طراحی شده است.اما در  صورتی که علاقه ای به استفاده از تلگرام ندارید یا قصد دارید یک اکانت جدید در تلگرام بسازید، می بایست اکانت تلگرام خود را حذف کنید. مراحل حذف اکانت تلگرام بسیار ساده بوده و از طریق سایت رسمی این برنامه انجام می شود.

آموزش حذف اکانت تلگرام و آموزش دیلیت اکانت تلگرام

حذف اکانت تلگرام مرحله اول

همانگونه که در ابتدای مطلب به آن اشاره نمودیم، برای حذف اکانت تلگرام باید ابتدا به سایت رسمی این برنامه مراجعه کنید. برای همین منظور روی لینک زیر کلیک کنید.

https://my.telegram.org/auth?to=deactivate

نکته: این نکته را بایستی خدمتتون عرض کنم که اگر از مرورگر پیشفرض اندروید استفاده می کنید، ممکنه که در هنگام حذف اکانت به مرحله اول دوباره برگرید. پس برای حل این مشکل بهتره که از مرورگر های فایرفاکس یا کروم استفاده کنید. مادربورد ماینینگ UltraTech B250 BTC PRO 12P

در صورتی که به مرورگر فایرفاکس نیاز دارید، آن را از لینک زیر دانلود کنید:

دیلیت اکانت تلگرام مرحله دوم

پس از اینکه با استفاده از لینکی که در مرحله اول این آموزش بهتون دادیم، به سایت حذف اکانت telegram مراجعه کردید. لازمه که شماره موبایلتون (همون شماره ای که میخوایید تلگرامشو حذف کنید) را به همراه +۹۸ که کد ایران هست را در قسمتYour Phone Number وارد کرده و سپس روی Next ضربه بزنید. ADD2PSU تجمیع پاور

مثال: شمارتونو اینجوری وارد کنید:     ۹۸۹۱۰۶۹۶۹۲۶۹+

حذف اکانت تلگرام مرحله سوم

اکنون اگه مرحله بالا را درست انجام داده باشید، یک پیام که حاوی رمز حذف هستش براتون در تلگرام ارسال میشه که باید این رمز را عینا و با دقت حروف بزرگ و کوچیک انگلیسی در سایت تلگرام وارد کنید. (یعنی حروف کوچیک را با حروف کوچیک و حروف بزرگ را با حروف بزرگ تایپ کنید.)  تبدیل ۱ به ۴ PCIE رایزر کارت گرافیک

به عکس زیر دقت کنید. اون عبارتی که با فلش و خط قرمز مشخص شده همون رمزمون هست که در تلگرام برامون ارسال شده:

حذف اکانت تلگرام مرحله چهارم

حالا باید این رمز مرحله قبل را در سایت تلگرام و در قسمت Password عینا وارد کنیم.

حذف اکانت تلگرام مرحله پنجم

پس از وارد کردن رمز، بر روی گزینه Sign in ضربه بزنید.

حذف اکانت تلگرام مرحله ششم

در این مرحله تلگرام از شما میخواد که دلیل ترک این برنامه رو بنویسید. البته می تونید بنویسید یا می تونید هم ننویسیدش.

حذف اکانت تلگرام مرحله هفتم

روی Done ضربه بزنید.

حذف اکانت تلگرام مرحله آخر

در واپسین مرحله از حذف اکانت تلگرام، یک پنجره کوچیک واستون باز میشه که در صورت اطمینان داشتن از حذف اکانت تلگرام خود بر روی گزینه قرمز رنگ Yes, delete my account ضربه بزنید.  M.2 Key M NGFF to PCI-E تبدیل M2 به PCIE تبدیل M2 به رایزر

 

پس از حذف اکانت تلگرام:

اما اگر اکانت تلگرامتون با موفقیت دیلیت شده باشه، پیغام سبز رنگ زیر رو مشاهده خواهید کرد.

همچنین پس از اینکه اکانتتون حذف بشه، اگه یکی از دوستاتون صفحه چت شما رو در تلگرام باز کنه دیگه اثری از اسم و عکس پروفایلتون نخواهد بود و اسم شما رو Deleted Account و عکس پروفایلتون بدون عکس نشون میده.

البته این عمل ممکنه همون اول رخ نده و یه ده دقیقه ای طول بکشه.

 سوالات پرتکرار کاربران در مورد حذف اکانت تلگرام:

  •  رمز حذف اکانت تلگرام  واسمون اس ام اس میشه یا به خود تلگرام ارسال میشه؟ رمز دیلیت اکانت تلگرام به خود برنامه تلگرام ارسال میشه و داخل یک پیام از خود تلگرام است.
  • با حذف اکانت یا همون دلیت اکانت تلگرام از ریپورت اسپم خارج می شویم؟ خیر. با حذف اکانت تلگرام از ریپورت خارج نخواهید شد زیرا ریپورت بر روی شماره شما انجام می شود نه اکانت.
shayan :